Názory ( moje)

aŠi ŠeM uPaDlÍnKaLa Na ŽaDeŠeK!!! :-*

25. srpna 2010 v 17:38 | *Mlle.Juillet
MOJE TVORBA!
Ne, nebojte. Nezhroutila jsem se a ani jsem se neuhodila do hlavy. Prostě jsem neodolala a chci napsat článek na toto téma.
Barbie a jejich šišlající rádoby Český jazyk.

K čemu nás dovede Strach...

17. srpna 2010 v 16:33 | *Mlle.Juillet
Strach, co to vlastně je? Já nevím, ale vysvětlit to nedokážu. 

No tak fajn...

9. srpna 2010 v 16:35 | *Mlle.Juillet
sdcfvghzjuhgfvd
Po přečtení několika článků, (většina z nich byla vážně děsná, ale pár jich bylo více než výtečných) jsem se rozhodla, že něco taky sepíšu, i když o zrovna dlouhý článek nepůjde. Nebudu přemýšlet nad tím zda je víc sexy Edí nebo Jacob (stejně v Zatmění mi přijde že je Patizon chlupatější a zarostlejší než Jacob (v té vlčí podobě) :D). I když k Twilight se taky dostaneme.

Proč se toho bojíme?

27. července 2010 v 15:05 | *Mlle.Juillet
Mně osobně ,, Homosexualita,, nevadí, a ani nevím, proč by mi měla vadit. Jsou to normální lidé, s normálními potřebami, se sny, s touhami.... Nechápu např. našeho souseda. Nic ve zlém pane Svobodo, ale to že jste zasloužilý voják z povolání, Vás neopravňuje  tyto lidi nazývat dobytkem a metlou lidstva.
Chápu, dřív se to bralo jinak a mlčelo se o tom. Ale teď, kdy má každý právo říct svůj vlastní názor, se o tom mluví normálně. S trochou nadsázky se dá říct, že je to normální. Babička mi vyprávěla, že ve svém mládí nikdy o něčem takovém neslyšela. Jasně tajili to. Ale proč? To je to takový nesnesitelný problém?

Nechápu kde na to berou energii :D

25. července 2010 v 17:35 | *Mlle.Juillet

Zase vracím k tématu, které nás obklopuje všechny. Kopírování. Snad každý začínající bloger jednou okusil ono zlé... Kopírování.  Já jsem s tím praštila po pár týdnech. Nebavilo mě pořád hledat nějaký kusowka a pixelky. Nikdy jsem nechápala kde na to berou energii. Na nějakém blogu bylo třeba za týden 50 článku a ve všech článcích byli kusowky, bleskovky, pixelky a videa. Mě by to nebavilo a navíc jsem hrozně líná.

Fenomén Facebook

15. července 2010 v 12:56 | Julie^^

Nu...Facebook je v celku opěvovaný, ale myslím, že bezdůvodně. To už mi přijde lepší portál Lide.cz. Jednak protože je to česky ( facebook taky, ale ne vše) A jednak s facebookem nemám dobré zkušenosti. 

Na facebooku mám profil cca 3 měsíce... za tu dobu si mě do přátel přidalo bezpočet cizích lidí, které jsem v životě nepotkala. Já to samozřejmě blokovala. 

Právě z toho mám strach. Někdo si mě vybere a začne mi psát ohavné vzkazy.

Moje pochmurné začátky...

9. července 2010 v 10:18 | Julie^^

Když si vzpomenu na moje první blogy, říkám si že je to jako černá a bílá. Naprosto jiné, rozdílné, neautorské. 
Když jsem našla stránku blog.cz byla jsem celá šťastná...,,Huráá, já budu mít vlastní stránku!''
Ale prvotní radost vystřídala krutá pravda. Byl pro mě problém nastavit nijaký ten vzhled, protože jsem nechápala pixely a procenta. Nevěděla jsem jak mám nastavit stránku, záhlaví...
Takže můj první blog měl desing, který si vyberete když blog zakládáte. Ani nevím  proč, ale já jsem hned od začátku věděla, že blog by měl být autorský, tak tedy tomu odpovídaly sice krátké, ale ,,autorské'' články. Převážně je tvořily informace o kočkách a psech. Pamatuji si, že jeden nebo dva články hovořily o časopisech...(tehdy to byly myslím Bravo, Bravo Girl, Dívka). Ale znáte to...Malá holka, která si ještě hrála s panenkami a na blog jí tedy nezbýval čas... Blog byl tedy opuštěný a nenavštěvovaný.

Že jsou hračky jen pro děti?

28. června 2010 v 18:25 | Julie^^
Řekla bych, že ve svém dětství (tedy jestli bylo normální) měl hračku každý. Ať to byl nejnovější model autíčka nebo obyčejná skleněná kulička. Já si hrála (dítě stále ještě jsem) nejčastěji s panenkami. Barbie to byla éra... No já tedy těmito dokonalými plastovými ženami opovrhovala asi tak do druhé třídy ve školce, kde bylo naprosto nutné, aby si tak roztomilá holčička hrála s barbie... Byla jsem k tomu násilně donucena! Nebo mi spíše bylo líto toho, že holky si hrají jen s těmi kdo barbie vlastí a má k ní alespoň 3 šatičky a jedny botičky. 

Někdo to prostě nechápe a nepochopí!

27. června 2010 v 11:50 | Julie^^
           Změň si jméno a blog, ale IP adresa ti zůstane stále stejná  ;D           

Neznalost některých blogařů je opravdu k popukání. Jak se říká neznalost neomlouvá a někteří jsou opravdu natvrdlí. 

Nechci být úspěšná.

21. června 2010 v 17:22 | Julie^^
Úspěch. Co to vlastně je? Jak dokážete vysvětlit toto slovo? Jde to vůbec nijak? A kdo vůbec v životě zažil nijaký úspěch, který by mu vydržel dlouho, dlouho...
 
 

Reklama