Moje výtvory

Matička příroda

7. července 2010 v 18:20 | Julie^^ (zas na dně)
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Prosím neptejte se mě co to je... Já to taky nevím :D Nejdřív to měla být baletka. Následné elf (víla) s křídly... Nakonec se z toho stala patlanice... Nevím jaký to mám význam, ale mně se to líbí! To je co říct...  Někdo asi řekne, že je to asi příšerná patlanice a někdo zase řekne, že nic lepšího neviděl (to určitě neřekne nikdo :D) Ptala jsem se rodičů jaký název mám dát obrázku... ALe já název věděla ještě dřív než jsem se zeptala... Matka příroda. To je ono... Jestli se dobře podíváte uvidíte strom... Je ale třeba špetka fantazie ;D Tak tedy, kdo vidí strom?

Abstraktu není nikdy dost

7. června 2010 v 19:41 | Julie^^
fresh-julie.blog.cz
Tak moje první dílo uložené na tomto blogu. Ani nevím co to má být... Ale je to pěkný. Teda myslim.
Kreslila jsem to ve škole o hodině Aj kdy jsme měli supla a zrovna dějěpisářku... No pustila jsem do díla. Bylo by to zajimavé s ruznými barvami, ale tehdy jsem měla jen tužku č. 1 a ještě neořezanou. Myslim že to vyjadřuje moje pocity.
Hodnoťte...!

Jo a: Kdokoli kdo okopíruje či jinak poškodí tento obrazék bude přísně potrestán a to že Vám: Utrhám ruce a nohy ( všechny končetiny co octávají od těla xD), vypalím oči a napíší adminovi aby vám smazal blog.!
 
 

Reklama