Jen Tak (žvásty o životě)

Asi chci ZIMU. Ale chci jí vůbec?

18. srpna 2010 v 19:40 | *Mlle.Juillet
sdcfvghzjuhgfvd
Tohle je opravdu článek zahuštěný vším co mi zrovna proběhlo v hlavě. Nejprve bych chtěla odůvodnit změnu vzhledu mého webu. Nevím proč, ale zelená se čte hrozně blbě. Hrozně bije do očí. Možná právě proto jsem vzhled provedla v poněkud jemnější barvě. Modré. A co je ještě jemnější než modrá? Motýl (butterfly). Nejen z toho důvodu, že zelená bije do očí :D, jsem zvolila studenou modrou. Je to taky(nejspíš) kvůli počasí, déšť a zima. Asi chci zimu! Nejspíš mám léta dost.

Já vlastně, nemám ráda léto, vlastně jo... Tak tady to vidíte. Já se neumím rozhodnout. Je to špatný. Teda aspoň to říkají. Hrozně často měním názory. Nevím, proč...Ale co vím určitě, že mezi mé nejoblíbenější roční období patří... podzim. Nemám ráda ty deštivé, ale ty lehce studené, ještě prosluněné podzimní dny... Vždy když jsem šla ze školy parkem, kochala jsem se barevností stromů, které zářili v onom slunečním svitu... Miluju podzim.

Je to rozkaz! Aneb jsem tu!

7. srpna 2010 v 9:35 | *Mlle.Juillet
by Mlle. Juillet copy with source
A jsem tu... No týden uběhl v celku rychle... To počasí bylo příšerné... A tím pádem i nálada nebyla zrovna nejlepší. Chtěla jsem napsat článek na téma týdne, ale nemám k tomu co říct. Nebudu zbytečně namáhat svůj mozek k napsaní pár vět o ničem.

Modrá žába skákala po elfí hlavě.

31. července 2010 v 14:13 | *Mlle.Juillet
  Titulek neřešte, s článkem vůbec nesouvisí  

Chtěla jsem Vám oznámit, či připravit na to, že tu týden nebudu. Jedu k babičce na týden, no jedu... Spíš u ní budeme spát. Bydlí ve stejném městě jako mi a nemáme to k ní ani deset min. cesty, ale nevadí, má velkou zahradu a bude tam klid a čas na přemýšlení.

Jak jsem málem přejela ježka...aneb můj nesmyslný deník.

21. července 2010 v 18:30 | Julie^^
Život není spravedlivý... 
Tvrdí nikdo, že ano? No tak nezažil asi nic čemu se říká život... (ach zase moje zloba na svět aneb já jsem pořád s něčím nespokojená)
Nejprve bych chtěla omluvit svou absenci... (je to napsané dobře?:D)
důvodů je hned několik:
1) omezuji pobyt na počítači
2) Kdo by seděll u krabice, když je venku tak KRÁÁSNĚ!
3)  I když to tak možná nevypadá, snažím se sportovat...

Bože...Já se těším jak malý děcko :D

25. června 2010 v 20:01 | Julie^^
                                       Opravdu, já se těším na prázdniny.                                  

Ne, já tomu prostě odmítám věřit! Já se těším. Vím, že se budu nudit, zase nic zajímavého nezažiji, nejspíš zase budu sedět u knížky, ale i přesto se těším. Je to divný, ale je to tak. Asi proto, že se zbavím tý odporný třídy... :D Ne to jim křivdím. No vlastně ne. Ani nevím co budu přes prázdniny číst...Mám pár tipů: 1. Darren Shan- Má dohromady 12 knížek, je to o upírech :D, 2. Stephanie  Meyerová-Hostitel a 3. Mrazení (ne, mražení :D) a autora jsem nezjistila. Má to být pro změnu o vlkodlacích :D. Vypadá to na Sci-fi prázdniny ;D Máte s těmito knížkami zkušenosti?
No moc jsem toho dneska nenapsala, ale co?

Smrdíš!

16. června 2010 v 14:51 | Julie^^
Rozhodla jsem se napsat tenhle článek jako ,,upozornění" a ,,uvědomění" některých blogařů.
Jestliže se mě chystáte nijak urazit či se mi nijakým způsobem posmívat měli byste si přečíst tento článek.

Lidí je dost, proč nezabíjet?

8. června 2010 v 17:30 | Julie^^


Tak teda stále nemám slova. Nevím jestli jsem naštvaná nebo vysloveně a teď pardon...NASRÁNA. Důvod proč se tak cítím není jediný.
Tak nejdřív mě dopálil test z fyziky. (jak já jí miluji...IRONIE) Samozřejmě že jsem to zase zbabrala. (Jak jinak, že?) Fyziku prostě nechápu. Učitel napíše něco na tabuli a vy se s tím máte poprat. Já to řeším po svém. Učím se to jako text, jako prózu. Jinak to do tý hlavy nenacpu. I když to nechápu, šprtám se. Jinak to nejde...
Další věc kterou jsem dneska zažila, byla ztráta brýlí.

Zase na to prdim.

7. června 2010 v 18:34 | Julie^^

Můj počítač mě má rád a stará se o moje vzdělání. Když ho nemáme v opravě tak pro změnu nejde net. Tak se aspoň naučim. Zkusila jsem napsat na Autorský blog. Myslím si že můj blog je tak trochu autorský. No prostě jsem to chtěla zkusit.
Teď zrovna čtu...Téma týdne je Beatles. Občas mi přijde, že témata na, které máme psát jsou něčí nápady. Tak určitě někoho jsou, špatně jsem tu větu sestavila. No nic. Třeba by mohli lidé nikam napsat jaké by chtěli téma a potom by se o těch nejzmiňovanějších hlasovalo. Já nevím jestli to tak nijak není :D
Ale mně by se to takhle líbilo.

Po velmi...dlouhéé době

31. května 2010 v 18:35 | Julie^^

Po šíleně dlouhé době (zas tak dlouho to nebylo) píšu... Měla jsem počítač v opravě a mám ho úplně smazaný. Žádný dokumenty, obrázky..nic. Musim začít znova střádat ;D. Asi to vypadá, že léto bude víc než deštivé. Škoda, ale víc s tim nenadělám...

Oblíbená hračka naší kočky není myška, ale brčko

23. května 2010 v 18:13 | Julie^^

Naše číča je divná...
Tak to jsem pochopila už dávno, dávno. No vlastně před třemi měsíci.
 
 

Reklama