Červenec 2010

Modrá žába skákala po elfí hlavě.

31. července 2010 v 14:13 | *Mlle.Juillet |  Jen Tak (žvásty o životě)
  Titulek neřešte, s článkem vůbec nesouvisí  

Chtěla jsem Vám oznámit, či připravit na to, že tu týden nebudu. Jedu k babičce na týden, no jedu... Spíš u ní budeme spát. Bydlí ve stejném městě jako mi a nemáme to k ní ani deset min. cesty, ale nevadí, má velkou zahradu a bude tam klid a čas na přemýšlení.

Proč se toho bojíme?

27. července 2010 v 15:05 | *Mlle.Juillet |  Názory ( moje)
Mně osobně ,, Homosexualita,, nevadí, a ani nevím, proč by mi měla vadit. Jsou to normální lidé, s normálními potřebami, se sny, s touhami.... Nechápu např. našeho souseda. Nic ve zlém pane Svobodo, ale to že jste zasloužilý voják z povolání, Vás neopravňuje  tyto lidi nazývat dobytkem a metlou lidstva.
Chápu, dřív se to bralo jinak a mlčelo se o tom. Ale teď, kdy má každý právo říct svůj vlastní názor, se o tom mluví normálně. S trochou nadsázky se dá říct, že je to normální. Babička mi vyprávěla, že ve svém mládí nikdy o něčem takovém neslyšela. Jasně tajili to. Ale proč? To je to takový nesnesitelný problém?

Nechápu kde na to berou energii :D

25. července 2010 v 17:35 | *Mlle.Juillet |  Názory ( moje)

Zase vracím k tématu, které nás obklopuje všechny. Kopírování. Snad každý začínající bloger jednou okusil ono zlé... Kopírování.  Já jsem s tím praštila po pár týdnech. Nebavilo mě pořád hledat nějaký kusowka a pixelky. Nikdy jsem nechápala kde na to berou energii. Na nějakém blogu bylo třeba za týden 50 článku a ve všech článcích byli kusowky, bleskovky, pixelky a videa. Mě by to nebavilo a navíc jsem hrozně líná.

Jestli to nevadí a není to moc velký přepych.

23. července 2010 v 15:46 | *Mlle.Juillet
offfTak tedy... Nevím jestli to nebude nikomu vadit. Nevím jestli tohle není spíš záležitost růžovoučkých blogů s pixelkami a v jazyce který nese název pixelština. Nevím jestli je to vůbec přípustné, ale prostě jsem se tak rozhodla a prostě Vám to chci napsat ( napsat říct, je v tomhle případě trochu divné :D). Tak tedy co se vůbec tak závažného děje...
Měním  si přezdívku.
Ano moji milí je to tak. Základ (Julie) zůstává stejný. Nic jiného se  nestane, jen si změním přezdívku.

Jak jsem málem přejela ježka...aneb můj nesmyslný deník.

21. července 2010 v 18:30 | Julie^^ |  Jen Tak (žvásty o životě)
Život není spravedlivý... 
Tvrdí nikdo, že ano? No tak nezažil asi nic čemu se říká život... (ach zase moje zloba na svět aneb já jsem pořád s něčím nespokojená)
Nejprve bych chtěla omluvit svou absenci... (je to napsané dobře?:D)
důvodů je hned několik:
1) omezuji pobyt na počítači
2) Kdo by seděll u krabice, když je venku tak KRÁÁSNĚ!
3)  I když to tak možná nevypadá, snažím se sportovat...

Fenomén Facebook

15. července 2010 v 12:56 | Julie^^ |  Názory ( moje)

Nu...Facebook je v celku opěvovaný, ale myslím, že bezdůvodně. To už mi přijde lepší portál Lide.cz. Jednak protože je to česky ( facebook taky, ale ne vše) A jednak s facebookem nemám dobré zkušenosti. 

Na facebooku mám profil cca 3 měsíce... za tu dobu si mě do přátel přidalo bezpočet cizích lidí, které jsem v životě nepotkala. Já to samozřejmě blokovala. 

Právě z toho mám strach. Někdo si mě vybere a začne mi psát ohavné vzkazy.

Moje pochmurné začátky...

9. července 2010 v 10:18 | Julie^^ |  Názory ( moje)

Když si vzpomenu na moje první blogy, říkám si že je to jako černá a bílá. Naprosto jiné, rozdílné, neautorské. 
Když jsem našla stránku blog.cz byla jsem celá šťastná...,,Huráá, já budu mít vlastní stránku!''
Ale prvotní radost vystřídala krutá pravda. Byl pro mě problém nastavit nijaký ten vzhled, protože jsem nechápala pixely a procenta. Nevěděla jsem jak mám nastavit stránku, záhlaví...
Takže můj první blog měl desing, který si vyberete když blog zakládáte. Ani nevím  proč, ale já jsem hned od začátku věděla, že blog by měl být autorský, tak tedy tomu odpovídaly sice krátké, ale ,,autorské'' články. Převážně je tvořily informace o kočkách a psech. Pamatuji si, že jeden nebo dva články hovořily o časopisech...(tehdy to byly myslím Bravo, Bravo Girl, Dívka). Ale znáte to...Malá holka, která si ještě hrála s panenkami a na blog jí tedy nezbýval čas... Blog byl tedy opuštěný a nenavštěvovaný.

Matička příroda

7. července 2010 v 18:20 | Julie^^ (zas na dně) |  Moje výtvory
°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°
Prosím neptejte se mě co to je... Já to taky nevím :D Nejdřív to měla být baletka. Následné elf (víla) s křídly... Nakonec se z toho stala patlanice... Nevím jaký to mám význam, ale mně se to líbí! To je co říct...  Někdo asi řekne, že je to asi příšerná patlanice a někdo zase řekne, že nic lepšího neviděl (to určitě neřekne nikdo :D) Ptala jsem se rodičů jaký název mám dát obrázku... ALe já název věděla ještě dřív než jsem se zeptala... Matka příroda. To je ono... Jestli se dobře podíváte uvidíte strom... Je ale třeba špetka fantazie ;D Tak tedy, kdo vidí strom?