Není důvod...

12. června 2010 v 18:27 | Julie^^ |  Výlevna

Už to na mě zase jde... Ta beznaděj, smutek, nechuť.

Není důvod, abych v něco věřila.
Není důvod, abych měla naději.
Nemám důvod, proč žít.
Nemám důvod, snít.
 Vždycky když v něco doufám nebo věřím, pokazí to něco nebo někdo a je po všem. Píšu to znovu a ještě s důrazem na jedno slovo... Nemám sílu to dál trpět.

Ve škole jsme se bavili o šikaně. Nikdy před tím jsem si nemyslela že ty neustále narážky a posměšky na mou osobnost dojdou až k fackám a pěstím. Facky jsem dostala dvě a to tehdy když jsem naší premiantce ,,Aničce'' odsekla, že jí svou svačinu opravdu nedám neboť jsem jí nechala doma(schválně). A pak tehdy když jsem na školním výletě odmítla dát mému, jak se to říká, idolovi snožku. 
Pěstí moc nebylo, ani si vlastně nepamatuji kdo komu dal víc pěstí když jsme se v 6. třídě o přestávce s ,,Markétkou'' poprali, jelikož měla neustále blbé připomínky k mým hnědým vlasům.
Asi to ani šikana není neboť jsem se vždycky bezpřestání bránila. 
Je mi líto, že jsem jiná. Jiná...
Sere mě to. Při zkoušení musím počítat s tím, že mi nikdo napovídat nebude, ale já napovídat musím. při testu musím počítat s tím, že moje výsledky bude mít půlka třídy, páč to všichni opíšou.
Až budu na gymplu budu se snažit, aby to tak nedopadlo...
Snad nikdo..nikdo ze třídy nenavštíví tento blog. Byl by průser. A to velký.

Uf... je mi líp. Pro dnešek stačí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zelená zelená | Web | 12. června 2010 v 19:14 | Reagovat

taky to znám, někdy v sedmičce, osmičce nebo kdy to mohlo bejt se ke mě taky podobně chovali.. teda voni spíš slovně. hlavně. výhružky, nadávky, zesměšňování a tak..

teď mi všichni tyhle kreténi, díky kterejm se mi nechtělo chodit do školy, píšou na FB ať du s nima ven, kalit, na koupák nebo aspoň pokecat...

neni ta beznaděj,smutek, nechuť a tak jenom tim že se třeba blíží bouřka..? ;-)

2 Dancek Dancek | E-mail | Web | 13. června 2010 v 0:11 | Reagovat

Z tohoto se člověk jen tak nevyspí, jen se mu více uleví. A krom dobrých výsledků důvodem odchodu na gympl i to osvobození od této netaktní společnosti ve vaší třídě. Rada: Buď svá, a ukaž jim, že se nenecháš pořád takhle využívat, ale přitom to nedávej s rozvahou a se strachem najevo. Jinak nevím co jsi za typ v charakterových vlastnostech, ale tak většinou melancholici se z toho vyspí a pak nemají tak horkou hlavu a jsou již ve větším klidu. Jinak nad třídou si ne lam hlavu, ještě by ses snížila na jejich úroveň a zjistila bys mnoho věcí, které bys nikdy nechtěla ani vědět. Jinak nad těma prvníma řádkami také dost často uvažuji sám u sebe, ale jelikož jsem melancholik, již druhý den jsem z toho venku. Ale já nad tímto dost uvažuji. Jinak přeji jen samé dobré příhody a náladu. Měj se pěkně! :-)

3 Lady Letty Lady Letty | Web | 13. června 2010 v 17:55 | Reagovat

Děkuji. x)
Moc mě mrzí, že stakhle cítíš. Souhlasím s přechozíma komentářema. Osobně si myslím, že tyto lidi už nelze předělat. Snaž se neukazovat jim svůj strach, vždycky si připrav do zásoby nějakou hlášku, která je "setře"...Kdyby to zašlo už moc daleko, tak se někomu svěř. Třeba nějaké kámošce, ať je vás "víc".
Hlavně neztrácej naději, na gymplu budou určitě lepší spolužáci než tihle.
Měj se sluníčkově. x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.