Duben 2010

Věřte...nikdy jsem u moře nebyla...

30. dubna 2010 v 15:38 | Julie^^

Moře

Já jsem u moře nebyla ani jednou. Po  pravdě, mě to tam nijak neláká. Kolik krásných a zajímavých věcí je u nás?

Proč jsem u toho moře nebyla, má mnoho důvodů. Jeden z nich je asi naše finanční situace ( ovšem to není až  taký problém).
Zásadní věcí jest, že má maminka se bojí cestovat letadlem.
Řeknete si, ale že existují i autobusy či auta. V autobuse se mi dělá blbě!. Fuuj, když jsi vzpomenu na školní výlet, který jsem strávili skoro jen v tom ohavném dopravním prostředku.

Auto taky není zrovna vhodně řešení. Otec se nejen bojí, že jeho plechového miláčka vykradou, ale dokonce že ho snad i ukradnou.
Řekněte, kdo by chtěl staré dosloužilé auto, které sotva ujede 60 km do Plzně? =)

Omluvte jí ,,byla psychicky labilní˝

13. dubna 2010 v 19:14 | Julie^^ |  Jen Tak (žvásty o životě)
Tak dnes jsme se konečně dostala k PC. Ale stejnak tu  nebudu nijak valně dlouho. Musim se učit na matiku (píšeme čtvrtletku). Kdo vymyslel matiku byl...nechci být sprostá.                         

Dnes o Vv ( výtvarce)!? Děs a hrůza. Měli jsme nakreslit náš VZOR. To by nebyl problém. Ovšem učitel ještě dodal z děctví! Já v děctví vzor neměla. Možná ve velmi útlém Krtečka. Jinka ne. Tak jsem se zvedla, převrhla sklenku vody a rychlou chůzí kráčela ke stolku. Začala jsem mu vyprávět svůj příběh. A taky jsem dodala jestli bych tedy nemohla nakreslit Shakespeara.
Ale on ne, že si musim nakreslit třeba toho krtka! Ale, jestli tedy ne tak si ho mám jít prej kreslit na chodbu! A budu mít neomluvenou hodinu! Tak jsem tedy šla.
Tohle jsem vyprávěla matce. Ta mi tedy ( abych neměla neomluvenou hodinu) napsala omluvenku tohoto znění: Omluvte prosím Julinku z hodiny Vv. Byla psychicky mimo. A tak jsem zvědavá co na to zítra učitel. Papa

Tak pár věcí o mně..^^

12. dubna 2010 v 18:48 | Julie^^ |  Jen Tak (žvásty o životě)
Julie

Co si o sobě myslím? Jsem nenormálně normálně trhlej člověk... Všichni mi říkají že jsem děsně paličatá... I já si to o sobě myslím.

O čem že bude blog?

Tak hlavně o mně, vlastně tu budou moje názory a zážitky...

Co tu rozhodně nebude?

Tak určitě ,,Kusowky˝. Možná pár pixelek, ale o tom budu dlouho přemýšlet.

Co miluju?

Český jazyk... To je úžasný jazyk..., Knihy, Simpsonovi, kresbu tužkou, grafiku. ( ten desing co tu je je mojí tvorby ovšem Gimp mi trochu stávkuje)

Tak snad stačí...